Pilna servisa kāzu organizēšana

KĀZAS

Mūsu radošā komanda specializējas pasākumu un kāzu organizēšanā kopš 2005. gada. Kāzu organizēšana ir mūsu vaļasprieks, sirdslieta un reizē arī profesionālais arods. Pieredze, vēlme īstenot Klienta ieceres, radošā pieeja un drosme ir mūsu virzītājspēks un veiksmes atslēga. 

Ja Jūs esat izlēmuši apvienot savas dzīves vienā kopējā ritumā un meklējat izcilu palīgu savas īpašās un skaistās dienas organizēšanā, tad mēs būsim Jums profesionāls atbalsts, uzticams ceļabiedrs šajā ceļā uz neaizmirstamu un skaistu notikumu - Jūsu Kāzu Dienu! 

Piedāvājam vairākus sadarbības modeļus:

1) pilna servisa kāzu organizēšanu, tas ir, no idejas līdz izpildījumam, nesot 100% atbildību par kāzu norisi visās tās niansēs, bez tam esam klāt kāzu dienā. Mēs izstrādājam kāzu kopējo koncepciju un scenāriju, sastādam izmaksu tāmi, palīdzam izvelēties piemērotāko svinību vietu, kāzu vadītāju, mūziķus, Dj, fotogrāfus, izklaides programmu, video operatoru, ceremonijas vietu, mācītāju vai dzimtsarakstu nodaļu, parūpējamies par gaumīgām un Jūsu vēlmēm atbilstošām dekorācijām un floristiku, kā arī drukas lietām, kas nepieciešamas kāzām, par kāzu auto, par viesu izklaides iespējām utt. 

2) kāzu koordinēšanas pakalpojumus - palīdzam sastādīt kāzu plānu un uzņemamies organizatorisko darbu kāzu dienā, lai viss ietu kā pa diedziņu!

3) Ja Jūs paši esat uzņēmušies savas Kāzu dienas plānošanu, bet gribat pārliecināties, vai visu esat izplānojuši reāli, tad  mēs varam būt Jums noderīgi kā konsultanti. Ja nepieciešams, palīdzēsim piestrādāt pie laika plāna un padalīsimies ar kontaktiem sadarbības gadījumā.

4) esam palīgi vedējiem un pēc nepieciešamības sastādām kāzu dienas norisi,  sagatavojam visus nepieciešamos rekvizītus un pieskaņotas balviņas, lai viss izdotos perfekti!

5) papildus piedāvājam kāzu dekorēšanu, kas kopumā ar kāzu plānošanu Jums būs finansiāli izdevīgāks risinājums.

Zemāk neliels ieskats mūsu paveiktajā:

Rundāles pils - Karaliskie Džungļi

Kāzu noformējums: mēs, Purple Velvet

Pasūtītājs: sadarbības partneris - Sweet Weddings


Izsmalcinātas kāzas pludmalē "Light House Jurmala", kur savienienojas Eiropa un Āzija.

Florists un noformējums: Augu māja (Valters Ozoliņš ar superīgo komandu)

Ideja un izpildījums: mēs

Chinese Tea ceremony - Wedding tradition


Burgundijas sarkanais - rudenīgas kāzas


Pelēks, zelts un pasteļtoņi. Kāzas Mežotnes pilī.

Amerikas valdzinājums.

Neaizmirstami, skaisti, mūsdienīgi  un saviļņojoši Jums abiem un Jūsu viesiem....

I

Viena ābola divas pusītes

jeb kāzas rudens un ābolu iedvesmotiem 

Kāzas, kuras gluži kā senos labos laikos – norisinās rudenī, kas latviešiem izsenis ir bijis kāzu laiks, jo tad apcirkņi pilni, visi darbi padarīti un krāšņā bagātības izjūta pulsēt pulsē visapkārt.  Rudens ir laiks, kad nomainās ne tikai kopējā noskaņa, bet arī krāsu palete. Par kāzu krāsām kļūst ābolu zaļie un sarkanie, kastaņu brūnie, pīlādžu oranžie un kļavu lapu zelta toņi.

Āboli – tas ir vitamīnu, možuma un laba noskaņojuma lādiņš, kā arī skaists un tematisks rudens dekors, kas ir brīnišķīgi savā dabiskumā, izmantoti it vienā notikumā! 


Kāzas Kokneses pilsdrupās

Persiku un piparmētras krāsas noskaņas, spilgta uzdrošināšanās un neaizmirstami mirkļi mīlesības vārdā...

Florists un noformējums: Augu māja (Valters Ozoliņš ar superīgo komandu)

Ideja un izpildījums: mēs

Ceļā ar mīlu sirdī

Romantiskas Kāzas Mārcienas muižā

Aristokrātiskās kāzas Rūmenes muižā

Florists: Ziedu Lāde (Zane un Sanita)

Ideja, noformējums un  izpildījums: mēs

Čiekuru Kāzas Ziemas baltumā

.... mīlēt patiesībā ir tik vienkārši un tik dabiski, ja esi sastapis savu otru pusīti, ar kuru kopā vienam otru, dzīvi, dabu, mežus, un pat čiekurus mīlēt... un pasaulē zelta sēkliņas kaisīt…

Passion Wedding Mālpils muižā 

Mūsdienīgas kāzas Melngalvju namā un restorānā Piramīda

"Māksla dzīvot -māksla mīlēt". Jeb kāzas Grand Palace Hotel

"Mīlēt ir dabiski" - sirsnīgas kāzas dabai tuvās noskaņās...

Lapsas un Pandas kāzas

Jubilejas svinības un tematiskas ballītes

Kreisais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Labais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.

0
Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .